Fotbal Body forming Stolni tenis Camp
SK Liběchov, z.s.

Statistika - soutěže

MUŽI

DOROST

ŽÁCI

  

 

 

 

 

 

 

 

 

rok

soutěž

umístění

zápasy

skore

trenéři

 2011 / 2012

 muži - III. třída

1. místo 

 21 - 2 - 3

105:33

 M. Novák, J. Miko

 

ml.přípravka

 

 

 

Š. Hladký, M. Veselý

 

 muži - III. třída

4. místo 

 12 - 6 - 6

48:29 

 F. Duda

 2010 / 2011

 dorost - okr. přebor

 

 

 

odhlášeni ze soutěže 

 

 st. přípravka

 

 

 

Š. Hladký 

 

muži - III. třída

5. místo

13 – 4 – 9

 94:62

F. Duda

2009 / 2010

dorost - okr.přebor

10. místo

5 – 3 – 14

 76:105

F. Duda

 

žáci - okr.přebor

5. místo

8 – 1 – 7

 47:38

Š. Hladký

 

muži - III. třída

2. místo

17 – 5 – 4

 72:34

F. Duda

2008 / 2009

dorost - okr.přebor

2. místo

10 – 3 – 5

 76:36

F. Duda

 

žáci - okr.přebor

7. místo

9 – 4 – 9

78:68

Š. Hladký

 

muži - III. třída

5. místo

10 – 3 – 9

 57:43

J.Král

2007 / 2008

dorost - okr.přebor

3. místo

8 – 1 – 5

 68:31

F. Duda

 

žáci - okr.přebor

3. místo

12 – 6 – 4

 68:32

Š. Hladký

 

muži - III. třída

5. místo

10 – 3 – 9

 47:38

J.Král

2006 / 2007

dorost - okr.přebor

1. místo

12 – 1 – 3

 63:30

F. Duda

 

žáci - okr.přebor

8. místo

6 – 3 – 11

 26:67

Š. Hladký

2005 / 2006

muži - III. třída

6. místo

9 – 4 – 9

 44:43

J.Král

 

žáci - III.třída

1. místo

17 – 0 – 1

 114:9

Š. Hladký, Sura J.

2004 / 2005

muži - III. třída

3. místo

11 – 4 – 7

 41:43

J.Král,  M. Novák

 

žáci - III.třída

3. místo

11 – 2 – 7

 65:21

Š. Hladký

2003 / 2004

muži - III. třída

7. místo

7 – 7 – 8

 44:47

M. Novák,  J.Král

 

přípravka

1. místo

25–4–19

 92:68

Š. Hladký, M. Dvořák

2002 / 2003

muži - IV. třída

1. místo

14 – 2 – 2

 45:12

L.Hadrbolec

2001 / 2002

muži - III. třída

12.místo

5 – 3 – 14

 37:63

L.Hadrbolec

 

žáci - III.třída

odhlášeni

 

 

M. Dvořák

2000 / 2001

muži - III. třída

7. místo

9 – 3 – 10

 46:47

L.Hadrbolec

 

žáci - III.třída

 

 

 

M. Dvořák

1999 / 2000

muži - III. třída

8. místo

8 – 2 – 11

 35:45

O.Popelinský, Hadrbolec

 

žáci - III.třída

 

 

 

M. Dvořák

1998 / 1999

 muži - IV. třída

2.místo

12 – 4 – 2

 46:16

L.Hadrbolec

 

 žáci  - III.třída

 

 

 

M. Dvořák

1997 / 1998

 muži - IV. třída

2.místo

11 – 3 – 2

 39:13

M.Slavík

 

 žáci  - III.třída

 

 

 

M. Dvořák

1996 / 1997

muži - III. třída

 

 

 

M.Slavík

 

žáci -  III.třída

 

 

 

M. Dvořák

1995 / 1996

 muži - IV. třída

1. místo

 

 

M.Slavík

 

 žáci  - III.třída

 

 

 

M. Dvořák

1994 / 1995

muži - III. třída

 

 

 

J. Miko, R. Glasser

 

žáci - III.třída

 

 

 

 

1993 / 1994

muži - okr. přebor

 

 

 

 

 

žáci

 

 

 

 

1992 / 1993

muži okr. přebor

8. místo

11 – 3 – 12

 

Slavík

 

dorost

 

 

 

Slavík, Vacík K.

 

žáci

 

 

 

Dvořák M, Květ V.

1991 / 1992

muži - III.třída

1. místo

 

 

Slavík

 

dorost

 

 

 

L. Dudok

 

žáci

 

 

 

V.Květ, M.Dvořák

1990 / 1991

muži - III. třída

2.místo

 

 

Novák M.

 

žáci - III.třída

5. místo